Koncepcja
Projekt
Realizacja
Zobacz więcej

Projektowanie automatyki

SAAUT Warszawa > Projektowanie automatyki

Projektowanie Automatyki

W SAAUT proponujemy wszelkie usługi z zakresu nowoczesnych systemów sterowania, a więc także profesjonalne projektowanie automatyki przemysłowej i budynkowej. Zapewniamy w tym zakresie kompleksową obsługę, począwszy od koncepcji systemu po kosztorys wykonawczy. Dysponujemy zespołem wysokiej klasy specjalistów, których wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i realizacji tego rodzaju systemów dla małych i dużych firm gwarantuje najwyższe standardy usług. 

Profesjonalne projekty systemów sterowania

Powierzając nam zaprojektowanie systemów automatyki przemysłowej bądź budynkowej, mogą być Państwo pewni owocnej współpracy na każdym etapie prac. Naszym celem jest opracowanie jak najlepszego rozwiązania dopasowanego do potrzeb Klienta, dlatego przed przystąpieniem do przygotowania projektu poświęcamy odpowiednią ilość czasu na zapoznanie się z infrastrukturą, procesami oraz oczekiwaniami co do przyszłego działania systemu. W ramach usług oferujemy, m.in.:

  • projekty budowlane i wykonawcze dla obiektów przemysłowych
  • projekty systemów sterowania, systemów automatyki przemysłowej
  • projekty rozdzielnic elektryczny, szaf sterowniczych, szaf technologicznych, szaf napędowych
  • opracowanie systemu instalacji elektrycznych i okablowania,
  • projektowanie automatyki przemysłowej - z uwzględnieniem systemów wizualizacji SCADA i HMI,
  • projekty automatyki budynkowej – obejmujące systemy sterowania BMS i HVAC.
Projekty automatyki
Projekt automatyki
Przemienniki
Szafa falownikowa

Z powodzeniem zajmujemy się zarówno rozbudowanymi systemami dla przemysłu, jak również tymi mniejszymi, realizowanymi dla niewielkich przedsiębiorstw. W każdym przypadku zapewniamy najwyższe standardy usług, a także opracowanie najlepszych rozwiązań z wykorzystaniem nowoczesnych i niezawodnych urządzeń sterowania. 

Posiadamy licencję EPLAN Electric P8 Professional dzięki czemu projekty systemów automatyki są na najwyższym poziomie. Oprogramowanie EPLAN jest najbardziej rozwiniętym i najnowocześniejszym narzędziem inżynierskim pozwalającym projektować skomplikowane systemy automatyki przemysłowej.