Koncepcja
Projekt
Realizacja
Zobacz więcej

Prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych, szaf sterowniczych

SAAUT Warszawa > Prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych, szaf sterowniczych

Czym jest prefabrykacja

W firmie SAAUT nasi Klienci mogą liczyć na takie specjalistyczne usługi, jak prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych, pulpitów operatorskich i szaf sterowniczych. Realizujemy je zarówno w ramach większych projektów z zakresu automatyki, jak również na indywidualne zlecenie. Posiadamy własny zakład prefabrykacji, dlatego możemy realizować zamówienia nawet na duże rozdzielnice wielopolowe. 

Prefabrykujemy:

  • rozdzielnice elektryczne, rozdział mocy,
  • szafy sterownicze, szafy automatyki i AKPiA,
  • pulpity operatorskie, szafy krosowe,
  • rozdzielnice technologiczne, pola falownikowe,
  • rozdzielnice pomiarowe, rozdzielnice budowlane,
  • rozdzielnice ATEX do stref zagrożonych wybuchem,
  • kompensacja mocy biernej, baterie kondensatorów,
  • rozdzielnice z układem SZR (Samoczynne Załączanie Rezerwy),
  • wszelkie inne rozdzielnice i szafy dla użytku w przemyśle jak i budownictwie użytkowym.
Rozdzielnica elektryczna
Szafa sterownica
Prefabrykacja rozdzielnic

Profesjonalne usługi prefabrykacji

Powierzając nam wykonanie prefabrykacji rozdzielnic bądź innych urządzeń, mogą mieć Państwo pewność najwyższych standardów obsługi i doskonałej jakości dostarczonych produktów. W procesie produkcyjnym wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie, ale także najlepszą aparaturę takich renomowanych firm z branży automatyki, jak Siemens, Eaton, ABB, Schneider Electric, czy Rittal. Każdy nasz produkt przed opuszczeniem zakładu przechodzi testy funkcjonalne, ma również profesjonalne oznakowania aparatów i przewodów oraz wyposażony jest w tabliczkę znamionową i deklarację CE.

 Prefabrykacja rozdzielnic w naszej firmie najczęściej odbywa się na podstawie dostarczonej przez Klienta dokumentacji, ale na Państwa życzenie możemy ją przygotować w oparciu o wytyczne technologiczne. Jesteśmy w stanie przygotować niemal każdy rodzaj urządzenia m.in. rozdzielnice elektryczne, technologiczne i pomiarowe, a także rozdzielnie ATEX do stref zagrożonych wybuchem, czy też z układem SZR. W ramach usług zapewniamy profesjonalne doradztwo, szybką realizację zamówień oraz fachowy montaż gotowych urządzeń elektrycznych.