Koncepcja
Projekt
Realizacja
Zobacz więcej

Prefabrykacja

Prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych, szaf sterowniczych

SAAUT wykonuje prefabrykację rozdzielnic elektrycznych, szaf sterowniczych, pulpitów operatorskich w ramach kompleksowych projektów bądź niezależnie na zlecenie klienta. Rozdzielnice wykonujemy zgodnie z normą PN-EN 61439.

Prefabrykujemy:

  • rozdzielnice elektryczne, rozdział mocy
  • szafy sterownicze, szafy automatyki i AKPiA
  • pulpity operatorskie, szafy krosowe
  • rozdzielnice technologiczne, pola falownikowe
  • rozdzielnice pomiarowe, rozdzielnice budowlane
  • rozdzielnice ATEX do stref zagrożonych wybuchem
  • kompensacja mocy biernej, baterie kondensatorów
  • rozdzielnice z układem SZR (Samoczynne Załączanie Rezerwy)
  • wszelkie inne rozdzielnice i szafy dla użytku w przemyśle jak i budownictwie użytkowym
Rozdzielnica elektryczna
Szafa sterownica
Prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych

Stawiamy na jakość i długotrwałą bezawaryjną pracę naszych produktów dlatego do prefabrykacji rozdzielnic elektrycznych i szaf sterowniczych wykorzystujemy aparaturę czołowych dostawców z branży automatyki: Siemens, Eaton, Schneider Electric, ABB, Finder, Phoenix Contact, Wago czy Rittal.

Nasi elektromonterzy z wieloletnim doświadczeniem dokładają wszelkich starań aby produkty opuszczające nasz zakład były jak najwyższej jakości. Stosujemy profesjonalne systemy oznaczeń aparatów i przewodów, które pozwalają na łatwą identyfikację funkcji aparatów i urządzeń wewnątrz szaf. Jest to bardzo ważny element usprawniający późniejszą eksploatację rozdzielnic.

Działamy w oparciu o dokumentację powierzoną, bądź na Państwa życzenie przygotowujemy kompletną dokumentację wykonawczą na podstawie otrzymanych wytycznych technologicznych. Na każdym etapie współpracy służymy radą i naszym doświadczeniem. Przed dostawą każda rozdzielnica i szafa sterownicza przechodzi testy funkcjonalne aby zapewnić niezawodność naszych dostaw. Wykonujemy pomiary elektryczne. Posiadamy miernik  firmy Fluke 1663. Wszystkie wykonane przez nas rozdzielnice elektryczne i szafy sterownicze znakujemy tabliczką znamionową i wystawiamy deklarację CE.

Nasz zakład prefabrykacji pozwala nam wykonać duże rozdzielnice wielopolowe, bez konieczności demontażu na cele transportowe.

Zapraszamy do składania zapytań i skorzystania z naszego doświadczenia.