Koncepcja
Projekt
Realizacja
Zobacz więcej

Automatyka przemysłowa

Automatyka przemysłowa

SAAUT z powodzeniem realizuje projekty w branży automatyki przemysłowej. Począwszy od koncepcji, aż po wdrożenie realizujemy złożone systemy sterowania oparte o produkty renomowanych firm m.in. Siemens, Eaton czy Rittal. Jesteśmy integratorem systemów automatyki.

Specjalizacją firmy SAAUT jest automatyka przemysłowa, której wdrażaniem w zakładach produkcyjnych zajmujemy się od wielu lat. Naszym Klientom proponujemy w tym zakresie kompleksowe usługi, obejmujące doradztwo w kwestii doboru najlepszych rozwiązań, opracowanie koncepcji systemu automatyki, następnie montaż poszczególnych urządzeń i zaprogramowanie całego systemu, a także jego uruchomienie. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, starając się za każdym razem dostarczyć Klientowi najlepiej dopasowane rozwiązania pod względem efektywności i oczekiwań. 

Oferujemy:

SAAUT
GASSTATION
EATON

Nowoczesne systemy automatyki i sterowania 

Proponowane przez naszą firmę systemy sterowania i automatyki przemysłowej oparte są o najlepsze produkty dostępne na rynku. Korzystamy ze sterowników i oprogramowania takich renomowanych firm, jak m.in. Siemens, Schneider Electric, Eaton, Beckhoff, Weintek czy Rittal. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać największym wymaganiom w zakresie optymalizacji i regulacji procesów. Własny zakład prefabrykacji umożliwia nam przygotowanie dla naszych Klientów takich elementów, jak szafy automatyki, pulpity sterownicze czy rozdzielnie elektryczne i zasilające. Naszym atutem jest doświadczenie, które pozwala nam realizować najbardziej ambitne projekty, a także zapewnić najwyższy standard usług. Nasi Klienci mogą liczyć nie tylko na kompleksowe wdrożenie automatyki przemysłowej, ale także na późniejszą zdalną diagnostykę urządzeń i systemów sterowania oraz pełny ich serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

W jakich sektorach działamy?

Tło Gospodarka wodno - ściekowa i ochrona środowiska

Gospodarka wodno - ściekowa

Linia produkcyjna

Przemysł spożywczy

Maszyny i linie produkcyjne

Automotive

Odnawialne źródła energii

Odnawialne Źródła Energii OZE

Efektywność

Poprawa efektywności energetycznej